MENÜ
İstanbul 10°
Medya Nefesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı İçin Muhteşem Kutlama
Yaşam
24 Nisan 2023 Pazartesi 00:38

23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı İçin Muhteşem Kutlama

Toprak Okulları, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı unutulmaz bir organizasyonla kutladı.
Toprak Okulları Şenliği, 23 Nisan’ı coşkuyla kutladı

Bu yıl İstanbul Pendik Otto Doğa Park’ta 10.’su gerçekleşen etkinlikte Hababam Sınıfı Vokal Grubu şarkılarıyla çocukları eğlendirdi. Hababam Sınıfı’nın usta isimleri, unutulmaz şarkıların yanı sıra günümüz şarkılarıyla da bayram coşkusu yaşattı. 

Ücretsiz gerçekleşen etkinliğe katılan tüm çocuklar unutulmaz bir eğlence yaşadı. Etkinliğe Pendik Sevgi Evleri’nde yaşamını sürdüren 200 çocuk ile Cerebral palsi ve spinafidi çocuklar da katıldı. 

Çocukların doyasıya eğlendiği şenlikte, bayram sevinci yaşayan çocuklar, gün boyu şarkılarla dans etti, birbirinden eğlenceli oyunlarla unutulmaz bir gün geçirdi. 

Toprak Okulları kurucularından Esin Tutgun; "Yaklaşık 20 yıldır İstanbul’da bulunan eğitim kurumlarının sınıf dışı eğitim ve aktivitelerini düzenliyoruz. 10 yıl boyunca ortalama 10.000’e yakın çocuk ve 50’ye yakın eğitim kurumu ile yüzlerce aktivite ve proje gerçekleştirdik. Yaptığımız bu çalışmalardan elde ettiğimiz deneyimler ve yurt dışı araştırmalarımızın sonuçları bizlere doğanın en güçlü ve en donanımlı öğretmen olduğunu gösterdi.” dedi. 

Esin Tutgun ve Murat Öztürk'ün ‘Toprak ve Su’ temasıyla yola çıçıkaraçocukların bedensel, zihinsel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla kurdukları Toprak Okulları, yine muhteşem bir törenle 23 Nisan etkinliği kapsamında çocuklara adeta bir bayram hediyesi verdi.

Etkinliğe katılan isimler arasında Pendik Kaymakamı Dr. Hülya KAYA, Pendik Belediye Başkanı Ahmet CİN, Kanlıca Orman İşletme Müdürü Erdinç KURT, Ahi Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı İbrahim ÇAM, Yedigün Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Ozan ÖZTÜRK, SİYAD Genel Başkanı Adnan ÇELİKER, Gazeteci Yaşar ŞENYÜZ ve Yaren Yatçılık Yönetim Kurulu’ndan Nail CİVELEK yer aldı.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Medya Nefesi