MENÜ
İstanbul 12°
Medya Nefesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
His Hair Center’in Kurucusu, Girişimci Tyla Angelis Dolandırıldı.
Yaşam
6 Nisan 2023 Perşembe 01:08

His Hair Center’in Kurucusu, Girişimci Tyla Angelis Dolandırıldı.

‘Sağlık yatırımı için Türkiye’ye gelen İngiliz girişimci Tyla Angelis dolandırıldı.’

Türkiye’de sağlık ve kozmetik  sektörlerinde yatırımları bulunan, kıl kökü görünümü tekniği ile erkeklere uzun zamanlı ve doğal bir işlem uygulayarak saç kaybına ve saç seyrekliğine 15 yıl süre ile son veren uluslararası kliniği ile Londra, Toronto, Chicago, Hong Kong gibi dünyanın en önemli şehirlerinde adını duyuran, Türkiye’de ise By Tyla Angelis ismiyle tanınan iş insanı, bu girişimi ile   Türkiye’de İstanbul Nişantaşı’nda, Ankara Çukurambar’da ve Diyarbakır’da hizmet veren “His Hair Center” ile danışanlarının saç ile ilgili sorunlarına çözüm getirerek saç tedavisi alanında Türkiye’de yeni ve benzeri olmayan bir tekniğin öncüsü oldu.

İngiliz girişimcinin  Ankara  şubesinde yaşanan hırsızlık olayıyla  ilgili şaşkın olduğunu belirterek  şirket CEO'SU ve 5 personelinin şirket hesabını değil de kendi şahsi hesaplarını kullandıklarını ve kendisini 1 milyon TL dolandırdıklarını ifade etti. Konuyla ilgili Ankara Cumhuriyet Savcılığı’nda yasal işlemler başlatıldı ve takibin devam ettiği kaydedildi.

TYLA ANGELİS  KİMDİR?

Tyla Angelis, Londra’da doğan bir girişimcidir. İngiltere’deki eğitimini tamamladıktan sonra Los Angeles’ta 4 yıl İşletme Yönetimi okumuştur. İngiltere’nin büyük şirketleriyle çalıştığı için işletme ve tıp sektöründe geniş bir bilgiye sahiptir. Tyla Angelis, ülkemizde yeni bir konsepte imza atmasına rağmen Medikal Saç Endüstrisine bu tekniği getirerek Türkiye’nin ilk Kıl Kökü Görünümü (Scalp Micro-Pigmentation) Kliniği olan His Hair Center’i kurmuştur.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Medya Nefesi