Genç işadamı İsmail Gül, yaşanan büyük deprem
felaketinin ardından yaptığı yardım çalışmalarıyla dikkatleri üzerine çekmişti. Sosyal sorumluluk projelerine gönül veren ismail Gül , şimdi de Darülaceze’ye ziyarete gitti. Bayram öncesinde Darülaceze’de yaşayan yaşlıları ziyaret eden Gül, onlara hediyeler de götürdü. Gün boyunca Darülaceze sakinleriyle sohbet eden işadamı, hatıra fotoğrafları çektirmeyi de ihmal etmedi.
![](/images/image/IMG-20230419-WA0005.jpg)
![](/images/image/IMG-20230419-WA0015.jpg)
![](/images/image/IMG-20230419-WA0013.jpg)