MENÜ
İstanbul 25°
Medya Nefesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Uganda'da Gönül Köprüsü Kuruldu: Kasım Alper Özdemir'in İzleri
Yaşam
22 Mart 2024 Cuma 02:43

Uganda'da Gönül Köprüsü Kuruldu: Kasım Alper Özdemir'in İzleri

Şair, yazar ve İyilik Hareketi Kültür Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Kasım Alper Özdemir, Uganda'nın İngana ve Mbale şehirlerinde gerçekleştirdiği etkinliklerle bir iz bıraktı. Gönüllülerin desteğiyle üç su kuyusu açılmasına katkı sağlayan Özdemir, birçok hizmete de imza attı.

Teşekkür Mesajı ve Yeni Başlangıçlar

Özdemir, Uganda'daki faaliyetleri sonrasında teşekkür mesajı yayınladı. Yurtdışı Türkler Topluluğu, büyükelçilik çalışanları, medya kuruluşları ve destek olan herkese teşekkürlerini iletti. Ayrıca mesajında bu deneyimin yeni başlangıçların hikâyesi olduğunu ve daha adil bir dünya için dua edeceklerini belirtti.

İyilik Elçisi Olma Vurgusu

Özdemir'in mesajında vurguladığı gibi; Türk insanının dünyanın her yerinde bir iyilik elçisi olma sorumluluğu büyük. Bu hizmetlerle birlikte binlerce kurban kesilerek yardımlar yapıldı, ailelere ve çocuklara ulaşıldı, su kuyuları açıldı, iftar yemekleri verildi.

Güç Veren Dualar ve İyilik Ruhu

Hikâyenin sonunda gelen güç veren mesajlar, yorumlar ve dualar İyilik Hareketi'nin ruhunu yansıtıyor. Özdemir'in vurguladığı gibi “İyilik kazansın, sevgi ve barış kazansın.” dileğiyle Uganda'dan dönüş gerçekleşti.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Medya Nefesi