MENÜ
İstanbul 16°
Medya Nefesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Şükrü Kuleyin: 'Biçare Hamid' kitapseverler ile buluştu
Kültür ve Sanat
23 Mart 2022 Çarşamba 18:05

Şükrü Kuleyin: 'Biçare Hamid' kitapseverler ile buluştu

Araştırmacı ve yazar Şükrü Kuleyin, çıkardığı “Atası Türk Atatürk” ve “Biçare Hamid” kitaplarıyla büyük  ilgi  görürken, önümüzdeki günlerde  İstanbul Beylerbeyi'ndeki söyleşi ve imza gününde kitapseverlerle bir araya geliyor.

Kuleyin, "Birçare Hamid" kitabının özünü  şu ifadeler ile anlattı: "Bir dönem  kızıl sultan bir dönem gök sultan olarak anılan  Abdülhamid Han'ı konu alan kitabın da Rusya Ukrayna’yı vuruyor çaresiz bakıyoruz. Biçare durumdayız. Abdülhamid ne yapsın tek başına bir şey yapamazdı, kendine göre bir sistem kurdu ve yaşatmaya çalıştı. Sürekli önümüze Abdülhamid geliyor, bir Abdülhamid kitabı çıkardım ve adına "Biçare Hamid" dedim."

Trabzonspor  Divan Kurulu  Üyesi Kuleyin,  çalışmalarına başladığı  sürpriz bir  projesi olduğunu,  Trabzonspor'a hizmet etmiş 61  yönetici  ve futbolcuyla yaşadığı   anılarını anlatan  bir kitap çıkaracağının müjdesini de kitapseverlere duyurdu.

Başarılı  araştırmacı-yazar  Kuleyin, 26 Mart  Cumartesi günü İstanbul- Beylerbeyi Trabzon Kültür  Derneği'nde  15:00- 17:00  saatleri arasında  gerçekleştirilecek  imza ve söyleşi gününe bütün kitapseverleri davet etti.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2022 Medya Nefesi