MENÜ
İstanbul 17°
Medya Nefesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Oyunculuk benim herşeyim
Kültür ve Sanat
2 Şubat 2021 Salı 21:06

Oyunculuk benim herşeyim

Berkay Bardakçı oyunculuk sektörüne dönmek için gün sayıyor. Daha önce birçok yapımda rol alan genç yetenek, oyunculuğun hayatının merkezinde olduğunun altını özellikle çiziyor. 

Bardakçı, oyunculuk hayatına ilk 10 yaşında İzmir Uğur Mumcu Tiyatro Salonu'nda sergilenen "Otogargara" adlı oyunla merhaba dedi. Ayhan Işık Oyunculuk Okulu'ndan kamera önü, BKM kadrosundaki Güldür Güldür ekibinden Özgün Aydın, Burak Topaloğlu ve Erşan Özhim'den hem tiyatro hem kamera önü oyunculuk dersleri almış, aynı zamanda profesyonel bir sporcu.

Bardakçı, bu sefer oyunculuğa ara vererek kamera arkasına geçti. Cast direktörlüğü görevini üstlenen yetenek harikası Berkay, birçok ünlü oyuncu, yapımcı, menajer ve yönetmenle tanışıp çalışma şansı elde etti. "BB Menajerlik" adlı bir şirket kuran genç iş insanı, noname isimlerle çalışmayı tercih ederek sektöre genç yetenekler kazandırdı.


Berkay, "Oyunculuk benim her şeyim oldu. Hayatımın, işimin hobilerimin de önüne oyunculuğu koydum. Çok yakında bomba gibi projelerle geliyorum. Artık beni ekranda daha sık göreceksiniz. Sektöre yeni arkadaşlar kazandırmaya devam edeceğim. Kısacası ben ve ekibimin sürprizlerine hazır olun" dedi.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2023 Medya Nefesi