MENÜ
İstanbul 12°
Medya Nefesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Nergis’in ‘BAL DUDAK’ ile iddialı çıkışı
Müzik
26 Ağustos 2022 Cuma 17:25

Nergis’in ‘BAL DUDAK’ ile iddialı çıkışı

Nergis Kılıç müzik dünyasına ilk adımı attı. Küçük yaşlardan beri beste yapan Kılıç, çıkış şarkısı 'Bal Dudak‘ın söz ve müziği de sanatçının kendisine ait.

Kıpır kıpır bir yaz şarkısı olan Bal Dudak’ın düzenlemesini Davut Samet Sarıhan yapmış. Aynı zamanda  kurumsal bankacılıkta yönetici olarak bankacılık kariyerine devam eden Kılıç oldukça iddialı konuşuyor; "Çok yönlü ve çok odaklı olmanın gerçekten başarıyı desteklediğini düşünüyorum. Müzik hayatımın her alanında beni besledi, enerjimi dengeledi, motive etti. Müzik benim için mucize" dedi. Yönetmen koltuğunda Ahmet Can Tekin'in oturduğu klibin çekimleri ise Şile'de yapıldı.

Bankacılık kariyeri sırasında çok fazla gözlem yapma şansını yakalayan Güzel Şarkıcı; Benim duygularımdan ortaya çıkan bana ait olan şarkıların da duygu fabrikamdan çıkıp hayata geçmesi lazım dedim. Müzik kendimi bildim bileli var olan beni besleyen hayatıma katkı sağlayan en güzel şeylerin başında, şarkılarım dinlensin diyerek yola çıktım.

Sözü ve müziği bana ait olan ilk bestemi 16 yaşımda yaptım. Duyguları yoğun, duygularını açıkça ifade etmeyi çok seven biriyim. Duygularımı söz ve müziklerle kendimle paylaşmaya böyle başladım devamı da geldi, geliyor. Aşk insana  sevgi, heyecan, paylaşım, tutku, mutluluk ve birlik hissi veriyor . “Bal dudak’’ aslında sembolik bir kavram, duyguların yoğun olduğu noktada ifadeyi güçlendirmek için kullanılan benim dizelerime de notalarla karşılık bulmuş ve enerjisini bu duygu yoğunluğundan alan bir parça haline geldi. Diyerek duygularını dile getirdi.

'Bal Dudak' tüm dijital platformlarda yerini aldı.
Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Medya Nefesi