MENÜ
İstanbul
Medya Nefesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Camdaki Kız Muzo Kimdir?
Kültür ve Sanat
16 Nisan 2021 Cuma 13:33

Camdaki Kız Muzo Kimdir?

Camdaki Kız dizinde Muzo evin oğullarındandır. Psikolojik sorunları olan Muzo içine kapanıktır. Odasından dışarıya çıkmaz ve kuşlarını besler. Ama aynı zamanda şirketin çizim işlerini yapar. İlk bölümde yüzü gösterilmeyen Muzo merak uyandırdı. Muzo ilerleyen bölümler de hikayesi ile büyük ilgi uyandıracak.

Camdaki Kız dizisinin kitabında bu konuyla ilgili verilen bilgileri toparlıyoruz. Kitapta Muzaffer elbette geçiyor fakat bu şekilde esrarengiz değil. Kendisinden bolca bahsediliyor.

Yalının onlarca odasının birinde karanlıkta yaşayan güvercinler besleyen, dış dünya ile bağını koparmış ama işini evden yürüten başarılı bir iç mimar. Muzaffer dizinin kilit karakterlerinden biri olacak. Daha uzun süre dizide kendisini göremeyeceğiz. Ama bunun yanı sıra şirketin çizim işlerini yapar.

Muzo rolünü Enis Arıkan’ın canlandıracağı konuşulanlar arassında.

Camdaki Kız Muzaffer (Muzo) Kim? Hastalığı Ne?

Başladığı andan itibaren büyük ilgi gören dizide merak edilen konulardan biri hiç şüphesiz Muzaffer’in kim olduğu oldu. Gizemli oyuncu kim hastalığı ne çok merak ediliyor. Camdaki kız dizisinin çok ilgi çeken sahneleri oldu. Bunlardan biri de karanlık odada sesi çıkmayan Muzaffer oldu.

Psikolojik problemleri olan Muzo içine kapanıktır. Odasından dışarıya çıkmaz ve kuşlarını besler.

Enis Arıkan Kimdir?

3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuarı Tiyatro Bölümü ve Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü’nden mezun oldu. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola gibi pek çok ünlü isimle sınıf arkadaşı olan Enis Arıkan, birçok reklam projesinde rol alan aldı. İlk dizi kariyerine 1998 yapımı Aynalı Tahir dizisi başlayan Enis Arıkan, bu dizi ardından Çekirdek Aile, Kadın İsterse, Genco, Aşk ve Ceza, Cesur Hemşire ve Hayat Ağacı gibi pek çok projede yer aldı. Enis Arıkan asıl çıkışını ise başrollerini Gürse Birsel, Sarp Apak, Hasibe Eren ve Cengiz Bozkurt’un yaptığı Jet Sosyete dizisiyle yaptı. Bu dizide canlandırdığı Tony karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Enis Arıkan, skeç tadındaki Youtube ve instagram videolarıyla da gündeme geliyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2023 Medya Nefesi