MENÜ
İstanbul 15°
Medya Nefesi
PAYLAŞ 
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Ayten Semerci Milletvekili adayı oldu
Kadın
29 Mart 2023 Çarşamba 16:08

Ayten Semerci Milletvekili adayı oldu

Ayten Semerci , 3 çocuk annesi 1983 Hatay İskenderun doğumlu.Tüm coğrafya ya hakim olup halk ile iç içe mütevazi bir yaşam sürmekte. Türk Milleti nin Gerçek Vekili! olabilmek için Hatay ın bağrından kopan bir iş kadını.Başka partide kadın kolları seçim işleri Bşk Yardımcılığı yapmış olan Ayten Semerci, Aynı zamanda Gaziantep,Dünya Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele Derneği İl Başkanı.Bu illetten gençleri kurtarmak, BAĞIMSIZ BİR YAŞAM ALANI sunmak için , Derneğin 68 şubesinin destegini arkasına al

Hatay deprem bölgesinde birlikte mücadele ettikleri Tuğba Özay ise Aday sıralamasında 1. sıralarda yer alan yol arkadaşı Ayten Semerci’ye sonuna kadar destek vereceğini belirtti .

Türkiye 14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı ve milletvekillerini seçmek için sandık başına gidecek. Seçimlere 2 aydan kısa bir süre kala partiler çalışmalarını hızlandırdı. İttifaklar ve adaylar destek almak için sahaya inerken bir yandan da milletvekili aday adayı olmak isteyenler tercih ettikleri partilere başvurularını yapmayı sürdürüyor.

Yorum Ekle
Yorumunuz gönderildi
Yorumunuz editör incelemesinden sonra yayınlanacaktır
Yorumlar

   Bu haber henüz yorumlanmamış...

Benzer Haberler
Sayfa başına gitSayfa başına git
Masaüstü Görünümü  ♦   İletişim  ♦   Künye
Copyright © 2024 Medya Nefesi